-------AYRICALIKLAR DÜNYASI-------


Lüks bir yaşamın tüm detaylarını barındıran, kalite dolu, huzurlu büyük bir aile hayalini gerçeğe dönüştürüyoruz. Her şey sizin için özenle hazırlandı..


-------Kalitemizi Ayrıntılarda Bulacaksınız-------


Bizim Evler dendiğinde yıllardır akla ilk gelen kalitesi olmuştur. Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları’nda şimdi kalite anlayışımızı zirveye taşıyoruz. Ankastre eşyalardan banyoya, parkelerden mutfak dolaplarına kadar yeni evinizde kullanılan her malzeme sınıfının en iyi markalarından seçildi.

Tüm detayları kullanıcı tercihleri üzerinde çalışarak sizin rahatınızı düşünerek tasarladık. Memnuniyetiniz için yaptıklarımızı yaşadıkça siz de hayatınızın kolaylaştığını hissedeceksiniz.


-------Alışveriş, Moda ve Eğlence Bizim Cadde'de buluştu-------


Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları’nda alışverişe çıkılmaz, alışverişe inilir. Çünkü burada onlarca mağaza ve yüzlerce markayı bir arada bulabileceğiniz, günün her saati ışıl ışıl bir alışveriş caddesi sizi bekliyor.

Güneşin ne zaman battığından habersiz, klimaların kuru havası eşliğinde alışveriş yapmaktan siz de sıkılmadınız mı? İstanbul’da, sayıları sürekli artan çok katlı ve kapalı alışveriş merkezleri yerine, geniş alanlarda yapılan ‘cadde konseptli’ alışverişe olan ilgi artıyor, Biz’de tüm ihtiyaçlarınızı karşılanmak için “Bizim Cadde”yi özenle dizayn ettik.. Yenilikçi cadde konseptiyle alışveriş kültürüne farklı bir bakış açısı kazandıracak olan Bizim Cadde işte tam da bu noktadan yola çıkarak alışveriş caddesi konseptini hayata geçiriyor. Bizim Cadde’de hepimizin aşina olduğu çarşı ortamı konforlu bir deneyim sunan alışveriş merkezi sistematiğiyle birleştiriliyor. Bu, hem dükkan sahiplerinin hem de müşterilerin keyif alacağı yeni bir konsept.

Bizim Cadde 60 mağazanın herbiri sahip olduğu büyük vitrinleriyle yürüme alanlarıyla ürünleri, sokakta gezen müşterilerle göz kontağında tutuyor.


-------Tertemiz Havanın Tadını Çıkarın-------


Projemizin yüzde 85’inden daha fazlasını rekreasyon ve yeşil alana ayırdık. Bu bizim yeşile verdiğimiz önemin de kanıtı. Çünkü biz burada sadece ev değil, bir yaşam inşa ediyoruz. Her sabah günün ilk ışıkları ile uyandığınızda, kendinizi renklerin kollarına bırakacaksınız.

Ispartakule’nin tertemiz havasında yeşille iç içe olmayı sevenler için tasarladığımız 1 kilometre koşu ve bisiklet parkuru, suyun huzur veren sesini dinleyebileceğiniz şelaleler, gölet ve dekoratif köprüler, komşularınızla keyifli sohbetler için hazırlanmış çardaklar, kır kahvesi de projemizin sosyal donatıları arasında yer alıyor.

Spor alanlarında çocuklarınız arkadaşlarıyla futbol oynarken, siz de komşunuzla tenis oynayabileceksiniz. Dostlukların gelişeceği, takım oynunun keyfini yaşayacağınız spor alanları sizleri bekliyor olacak.


-------Kazançlı Yatırımın En Doğru Adresi-------


Avrupa Yakası’na kurulacak olan Yeni Şehir, Ispartakule’den başlıyor. İstanbul’un geleceğini şekillendirecek Sağlık Kent, Kanal İstanbul, Metro, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı Projesi gibi projelerin merkezinde Ispartakule olacak. Büyükşehir Belediyesi’nin açıkladığı Metro projelerinde 2019 yılında Ispartakule Metroya kavuşuyor. Kuzey Marmara otoyoluna bağlantı noktalarından biri Ispartakuleden olacak.

Kanal İstanbul’un muhtemelen projelendirileceği Küçükçekmece Gölü’nün hemen yanında yer alması sebebiyle projemizin büyük ihtimalle Kanal İstanbul’a komşu olacak. Ayrıca bölgenin kuzey komşusu Bio-İstanbul projesi güney komşusu inşaata kapalı Küçükçekmece göl havzası. Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları’nın özel lokasyonu sayesinde zamanınızı yollarda değil, yeni hayatınızın ayrıcalıklı dünyasında geçireceksiniz. Şehrin trafiğiyle uğraşmadan, ara yollarda kaybolmadan,TEM Ispartakule Kavşağı’ndan çıktığınız anda yeni hayatınız tam karşınızda.

-------Profesyonel Site Yönetimi-------


Siz rahatınıza bakın, yönetimi profesyonel ellere bırakın. Kendinizi güvende hissedin.. 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, uzman güvenlik personelleri, kapalı devre güvenlik kamerası sistemi, her dairede görüntülü intercom sistemi, yangın ve duman alarmı…

Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları’nda kendinizi güvende hissetmeniz için biz işimizin başında olacağız. Sosyal tesislerde, profesyonel eğitmenlerle beraber spor yapmanın keyfini çıkartacaksınız. Temiz bina, temiz site, sağlıklı yaşam. Daha yeşil, daha renkli, daha düzenli.. Zaman geçtikçe büyüyen ağaçlar, her bahar rengarenk açan çiçekler, düzenli ve sağlıklı bir görünüm sağlamak için düzenli bir bakıma ihtiyaç duyar. Profesyonel ekipler tarafından periyodik bakımları yapılan bahçeleriniz zamanla bir ormana dönüşecek.. Ortak alanlarınızda teknik bakımlar, konusunda uzman ekipler tarafından tüm sistemlerin eksiksiz çalışması için düzenli olarak yapılacaktır.


-------Açık Hava Sineması-------


Sinema keyfi açık havaya taşınıyor. Nostalji dolu yazlık sinema keyfi Bizim Evler Gökkuşağı Konutları’nda tekrar hayat buluyor.

Gazoz, dondurma, patlamış mısır. Açık havada sinema keyfinde tek eksik balkonlardan filmi izlemeye çalışan komşular. Vizyon filmleri dışında her şey yetmişli yıllardaki gibi olacak. Komşularınızla yaz akşamlarında açık hava sinema terasında hem manzaranın hem de sinemanın tadını ailecek çıkartma imkanını sunuyoruz.

Unutulmaya yüz tutan açık hava sinema geleneğini yaşatmak ve yeni nesillerle tanıtmak için Bizim Evler 6 Gökkuşağı’na bekliyoruz.

-------Hayatınızda Spora Yer Açın-------


Bizim Evler kendisiyle yarışmaya devam ediyor. Çünkü bu kez sizi bir değil, iki kapalı yüzme havuzu bekliyor. Bay ve bayan ayrı olarak tasarlanan yüzme havuzlarının tadını çıkarırken, elbette Bizim Evler farkını yaşayacaksınız.

Spor tesislerimiz fitness, havuz ve spa bölümlerinden oluşan özel alanlara sahiptir. Teknolojik olarak en gelişmiş egzersiz aletleri ile birlikte konusunda uzman profesyonel kadrosu size eşlik ederek, size layık olduğunuz kaliteli hizmeti sunacaktır.

Yazın açık havada yaptığınız futbol ve basketbol için kapalı spor salonumuz sizleri bekliyor olacak. 12 ay kesintisiz spor keyfini yaşamanız için Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları’nda her şeyi düşündük.


“İhlas Yapı, Projede Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir. Belediye Onaylı Projeler Esastır”

Bu web sayfası tanıtım maksatlıdır. Proje, kat planları, metrekareler ve mahal listelerinde belediye onaylı uygulama projeleri esastır. Satıcının, proje üzerinde gerekli gördüğü değişiklikleri yapmak hakkı mahfuzdur.

Bilgi Talep Formuİhlas Yapı A.Ş.'nin projelerindeki gelişmelerden
SMS, e-mail ve telefonla haberdar olmak
istiyor musunuz ?..


İstiyorum İstemiyorum