HAYATI GÜZELLEŞTİRMEK İSTİKRAR İŞİDİR

32 yıllık tecrübesiyle 20 bini aşkın konut üreten ve yüz binlerce aileyi ev sahibi yapan İhlas Holding’in, Ispartakule bölgesinde hayata geçirdiği Bizim Evler markası, 10’uncu projesiyle görülmemiş bir başarıya imza atıyor. Aile yaşantısını temel alarak, yıllardır güven ve kalitenin değişmeyen adresi olmaya devam ediyor.

BİZİM EVLER’LE BAŞLAR
SİZİN MUTLULUĞUNUZLA SÜRER

Her ihtiyacınız düşünülerek, özel tasarlanan dairelerimizin, konforlu yaşam alanlarında, 3+1 ve 4+1 dairelemizde iki adet, 2+1 dairelerimizde bir adet olacak şekilde planlanan geniş ve fonksiyonel balkonlarda ailenizle eşsiz mutlulukları paylaşacak ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek ferah bir alanla karşılasacaksınız.

6 blok içerisinde yer alan 4+1, 3+1 ve 2+1 zengin daire seçeneklerinin gün ışığından maksimum düzeyde yararlanmanızı sağlayan planlaması, peyzaj alanları ve göl manzarasının hayatınıza kattığı güzellikler, kaliteli malzemeden üretilen iç mekanlarıyla Bizim Evler’de olduğunuzu hissedeceksiniz.

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN DETAYLAR

 • OTOPARK

  Her dairemiz için 1 adet otopark yeriniz özel olarak sizi bekliyor olacak. Otopark alanı içerisinde misafir araçlar için özel ayrılmış bölümler ve elektrikli araç şarj istasyonlarıyla hayatınızı kolaylaştıran detaylar sizi karşılayacak.

 • JENERATÖR

  Tam beslemeli jeneratörümüz ile daireler, asansörler, hidroforlar, ısıtma sistemi, ortak mahaller, çevre ve otopark aydınlatması, dükkanlar ve sosyal tesislerin tüm bölümlerini kapsayacak elektrik yedeklemesi yapılacak; Bizim Evler 10’da enerjiniz hiçbir zaman kesilmeyecek.

 • GÜVENLİK

  Bizim Evler 10 site yönetimince güvenlik hizmeti sağlanacak ve 7/24 güvenlik kamera sistemleri aktif takip edilecektir. Siz, ailenizle mutlulukları paylaşırken gözünüz hiçbir zaman arkada kalmayacak.

 • YALITIM

  Dış cephe ve camlarda birinci kalite malzeme kullanılarak, ses ve ısı yalıtımında yüksek performans gösterilecek; sizlerin huzur ve mutluluğunu her an sürdürecek çözümler aktif olarak uygulanacaktır.PROJE GÖRSELLERİ

 • Galeri
 • Kat Planları

İSTANBUL’UN EN
KAZANÇLI KONUMU

İstanbul’un yatırım değeri en yüksek bölgelerinden biri olan Ispartakule’de, şehrin kalabalığından ve karmaşasından uzak, ulaşım imkanlarının dört bir yanı sardığı ayrıcalıklar sizleri bekliyor.

Ispartakule, sosyal imkanları, mega projeleri ve her geçen gün değerine değer katan hayatıyla, sizi Bizim Evler 10’da buluşturuyor. Planlanan Kanal İstanbul projesinin hemen yanı başında kazançlı bir geleceğin kapılarını aralayacaksınız.

 • BİZİM EVLER AYRICALIĞI
  YOLDA BAŞLIYOR

  TEM Otoyolu Ispartakule Gişeleri’ne 3 dakika mesafede, Bahçeşehir-Halkalı Marmaray Tren Hattı ve Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı’nın yanı başında yer alan Bizim Evler 10, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve İstanbul Havalimanı’na direkt bağlantısıyla şehrin her noktasına kolay ulaşım sağlıyor.

BİZİM EVLER 10 SATIŞ OFİSİ

Bizim Evler Satış Ofisi, Tahtakale Mh. Gece Sefası Sok.,
34545 Avcılar/İstanbul