-------Alışveriş, Moda ve Eğlence Bizim Cadde'de buluştu-------


Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan daire planlarımızda, maksimum fonksiyonellik dikkate alınmıştır. En kaliteli ürünler en iyi tasarımlar ile buluştu…

Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları’nda alışverişe çıkılmaz, alışverişe inilir. Çünkü burada onlarca mağaza ve yüzlerce markayı bir arada bulabileceğiniz, günün her saati ışıl ışıl bir alışveriş caddesi sizi bekliyor.

Güneşin ne zaman battığından habersiz, klimaların kuru havası eşliğinde alışveriş yapmaktan siz de sıkılmadınız mı? İstanbul’da, sayıları sürekli artan çok katlı ve kapalı alışveriş merkezleri yerine, geniş alanlarda yapılan ‘cadde konseptli’ alışverişe olan ilgi artıyor, Biz’de tüm ihtiyaçlarınızı karşılanmak için “Bizim Cadde”yi özenle dizayn ettik.. Yenilikçi cadde konseptiyle alışveriş kültürüne farklı bir bakış açısı kazandıracak olan Bizim Cadde işte tam da bu noktadan yola çıkarak alışveriş caddesi konseptini hayata geçiriyor. Bizim Cadde’de hepimizin aşina olduğu çarşı ortamı konforlu bir deneyim sunan alışveriş merkezi sistematiğiyle birleştiriliyor.
Bu, hem dükkan sahiplerinin hem de müşterilerin keyif alacağı yeni bir konsept.

Bizim Cadde 60 mağazanın herbiri sahip olduğu büyük vitrinleriyle yürüme alanlarıyla ürünleri, sokakta gezen müşterilerle göz kontağında tutuyor.Bu web sayfası tanıtım maksatlıdır. Proje, kat planları, metrekareler ve mahal listelerinde belediye onaylı uygulama projeleri esastır. Satıcının, proje üzerinde gerekli gördüğü değişiklikleri yapmak hakkı mahfuzdur.

Bilgi Talep Formuİhlas Yapı A.Ş.'nin projelerindeki gelişmelerden
SMS, e-mail ve telefonla haberdar olmak
istiyor musunuz ?


İstiyorum İstemiyorum